Іванків Іван Миколайович народився 8.11.1931р. в селі Корнів. В 1938р. пішов до школи та війна внесла свої корективи. Восени 1944р. був ранений. Таке калітцтво майстер знайшов собі сам, по війні, хлопчиком роздивляючись "цікаві" трофеї. Залишився без правої руки та ока.
В 1957р. женився з Марією (Гаврилюк М.О. - учитель української мови і літератури). Робив у колгоспі біля різної техніки і водночас дома конструював свої диво-станки. "Золотої руки майстер" - так кажуть в селі і окрузі про батька Івана. Найбільшим успіхом Івана Іванківа є власноруч сконструйований і зроблений універсальний верстат. Саме цей верстат і є тією славою майстра, що ходить поперед нього в окрузі. Бо що він лиш не може робити. Меле муку-разівку, розпилює дерево, гимблює дошки, ріже їх на паркет, має всілякі пристрої, щоб вирізувати фігуристі краї. Всього дванадцять операцій, і це при одному двигуні, який повертається в різні осі площини.
Багато праці і уміння вклав для оздоблення і виготовлення куполів у церкві. Сам клепав дома бані на церкву, а потім і клав їх разом із іншими інтузіастами села (Івано Струком, Дмитром Розумним).
Люди часті гості на обійсті Іванківа. Бо він і те вміє, і те може.
Матеріал зібрав І.М.Пернаровський.