Перша згадкаСереда, 24.04.2024, 02:38
Головна
Реєстрація
Вхід

                                                                                              село моє, для мене ти єдине,для мене ти найкраще на землі...

село Корнів

що на Городенківщині Івано-Франківської області

1448 рокуВітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
Пісня про Корнів
« Мій рідний Корнів»



Де три дороги розійшлись світами,

Кують зозулі гомінкі літа.

Мій рідний Корнів розквіта садами,

Над берегами сивого Дністра.



З долонь криниці воду із зорею,

Несеш у серці стільки довгих літ.

Мій рідний Корнів, щоб зійтись з ріднею,

Сади вбираєш в яблуневий цвіт.



На скатертині золота хлібина,

І вишиванка тепла на плечі.

Хай в нашій долі , мамо – Україно,

Лиш журавлині будуть ще ключі.

Наше опитування
Оцініть сайт?
Всього відповідей: 58
Школа
   Стара школа побудована в 1932-1934 роках. В ній було 4 класи. Стіни кам'яні, штукатурені гіпсом, покрита бляхою. Збудована школа на кошти села. Майстром був М.Сташкевич з міста Городенки. Бувши директором школи Сивків Богдан Михайлович (1975-1980рр.) разом з батьківським комітетом домоглися виготовленню документації на будівництво нової школи (1979-1980рр.). Місце було обрано по вул.Пільній (теперішня вул.Шкільна). В 1980 році ще тоді працювивши директором школи Сивків Б.М. обирається головою виконкому Раковецької сільської ради, куди і входило с.Корнів.
   19 березня 1980 року директором Корнівської восмирічної школи призначають Болейчука Михайла Васильовича, на плечі якого повністю лягла відповідальність за будівництво нової школи та її обладнання. Будівництво нової типової школи велося з 1980 по 1982 роки, замовником якого було місцеве господарство (голова господарства Равлюк Роман Іванович). 
   Двохповерхова школа розрахована на 182 учнівських місць з великим підвальним приміщенням, спортивним залом, майстернею та їдальнею. Стіни муровані з цегли, верх критий шифером. Будівельні роботи виконувала Городенківська міжколгоспна будівельна організація (ПМК-1) керівник Криницький Михайло Лукіч, а під керівництвом прораба Гафійчука Василя Івановича (смт.Гвіздець) здійснювалися будівельні роботи. Будівельні роботи виконували майстри з Гвіздця, а також місцеві муляри.
   Школа має власну котельню, яка працювала на твердому паливі (вугіллі), а в 1998-1999рр. котельня перейшла на газове опалення. До цього приклали свої зусилля директор школи Болейчук М.В., сільський голова Галящук Василь Іванович, голова колективного господарства Романів Іван Пилипович. 
   Школа має свій харчоблок із електричними плитами, холодильником, бойлером, картоплечисткою, електром'ясорубкою, п'ять ванндля миття посуду та інше обладнання.
   Раціонально використовуючи можливості бюджету, за сприяння господарства (голова господарства Равлюк Р.І.), директору школи Болейчуку М.В. вдалося обладнати шкільні кабінети, майстерню, спортивний зал технічними засобами навчання, наочними приладами, таблицями та іншим обладнанням.
   Заступниками директора школи працювали Пернаровський Іван Миколайович та Барчинський Роман Ількович, останній за згодою директора школи викладає уроки народознавства і християнської етики, відтворює "Вертеп" та допомагає учням унавчанні колядок, щедрівок. На звернення директора школи та його заступника настоятель церкви священник отець Іван Бурак започатковує недільну школу по вивченню релігії (безоплатно). В школі з 90-х років відновлюється традиція - перед початком уроків проводити молитву, а також при піднятті Державного прапора України, учнями виконується Державний Гімн України. На початку нового,  а також в кінці   навчального року директор школи запрошує священника освятити приміщення школи і поблагословити учнів та вчителів на добру працю, а для випускників школи в своїх молитвах звертатися до Господа Бога допомогти їм успішно здати державну підсумкову атестацію і благословить на щасливу життєву дорогу.
   Школа має свою бібліотеку з відповідним  книжковим фондом. Учні школи безоплатно забезпечуються навчальними підручниками.
   В приміщенні школи в 2008 році відкрили капличку Сина Божого Ісуса Христа.

  
     Директор школи Болейчук Михайло Васильович              Грамоти, дипломи та фото досягнення учнів в спорті

  
                                     Їдальня                                                     Поч. клас, класний керівник Півторак Ганна Іванівна

 
Поч. клас, класний керівник Іванків Марія Миколаївна    Клас математики, зав.кабінетом Пернаровський Іван Мик.

  
                   Майстерня, трудове навчання                                        В холі школи розміщена символіка держаки.

 
  Спортивний зал                                                                                       Коридор

 
Капличка Сина Божого Ісуса Христа  

Матеріал підготував М.І.Савчук
Фото М.І.Пернаровського.
   
Календар
«  Квітень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930
Форма входу
Оголошення


Міні-чат
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

| Copyright MyCorp © 2024 | |